۱۰ نکته در وردپرس (قسمت اول)

بازدید: 1233 بازدید

در این مقاله قصد داریم تا ۱۰ نکته برای راه اندازی وردپرس برای مبتدیان را ذکر کنیم

۱- انتخاب یک میزبانی خوب برای وب سایتتان

این طیف گسترده ای از نکات را شامل می شود. اما پیدا کردن ارائه دهنده میزبانی مناسب برای سایت وردپرس شما برای موفقیت کاملاً ضروری است اما این تنها دلیل مهم نیست.

ارائه دهنده هاستینگ شما باید منابع کافی را برای شما فراهم کند تا بتوانید از ترافیک سایت خود استفاده کنید ، تا حد امکان از خرابی و خرابی جلوگیری کنید.


۲- دیدن پیشنمایش قالب سایت

وقتی قالبی را برای وب سایتتان انتخاب می کنید بهتر است اول پیشنمایش آن را ببینید و حتی بعضی از قالب ها امکان نصب نسخه آزمایشی را هم دارند.

قالب سایت شما اساس طراحی وب سایت شما را تشکیل می دهد ، بنابراین مهم است که موردی را انتخاب کنید که متناسب با پروژه شما باشد و قالبیت سفارشی سازی و تغییرات بسیاری باشد ، و در واقع از استفاده از آن لذت ببرید.

به سادگی می توانید قالبی را پیدا کنید که ظاهر آن را دوست دارید ، روی “نمایش نسخه ی آزمایشی” یا “پیشنمایش زنده” کلیک کنید و می توانید ببینید که چگونه به صورت آنلاین ظاهر می شود.


۳- نصب یک افزونه SEO

SEO (بهینه سازی برای موتورهای جستجو) برای موفقیت هر وب سایت بسیار مهم است.بدون SEO ، سایت شما در نتایج جستجو رتبه بالایی نخواهد داشت – برای رشد ایده آل نیست!

نصب افزونه SEO می تواند زندگی شما را بسیار آسان تر و سایت شما بسیار موفق تر کند.این افزونه ها می توانند محتوای و کلمات کلیدی شما را تجزیه و تحلیل کرده و تمامی موارد فنی مانند نقشه های سایت و robots.txt را برای شما مدیریت کنند.

فقط به فهرست افزونه های WordPress بروید و افزونه SEO پیدا کنید که مناسب شما باشد.


۴- نصب Google Analytics

Google Analytics ابزاری شناخته شده برای ردیابی عملکرد ، ضبط داده ها و ارائه بینش در مورد تعامل مردم با سایت شما است. این امر آن را به ابزاری ارزشمند برای سنجش موفقیت سایت شما تبدیل می کند.

بهترین (و ساده ترین) راه برای نصب Google Analytics با افزونه MonsterInsights است. Google Analytics و MonsterInsights هم نسخه های رایگان دارند. به هنگام ایجاد حساب Google Analytics خود به کد رهگیری داده شده نیاز خواهید داشت و MonsterInsights شما را از طریق مراحل نصب راهنمایی می کند.

نصب Google Analytics به شما امکان می دهد داده های خود را مستقیماً از داشبورد وردپرس خود مشاهده کنید ، به این معناست که توجه داشته باشید که چند نفر از سایت شما بازدید می کنند ، چه مدت در سایت شما می مانند و موارد دیگر.


۵- قالب سایتتان را با دقت انتخاب کنید

تنوع بسیاری در قالب ها برای موضوعی که می خواهید وجود دارد ولی در انتخاب قالب فقط به زیبایی نگاه نکنید.

در انتخاب قالب از جایی که خریداری می کنید به نکاتی مانند پشتیبانی ، نظرات و نقد وبررسی های دیگر کاربران هم توجه کنید.

Rate this post

مطالعه بیشتر