آبان, ۱۳۹۷ بدون نظر آموزش

مجموعه ای از بهترین نمونه های وب سایت در سال ۲۰۱۸ است. این وب سایت ها مکان های عالی برای دریافت ایده و الهام بخش برای طراحی صفحه اصلی هستند.

Chekhov

ایده طرح بندی وب سایت: نصف کردن صفحه

سایت چخوف از یک صفحه نمایش تقسیم بندی شده استفاده می کند که به طور همزمان دو قطعه اصلی از محتوای اهمیت برابر را ارائه می دهد. با قرار دادن دو مورد کنار آن، طراح کنتراست ایجاد می کند، بنابراین توجه بیشتری را جذب می کند. ترکیب انیمیشن و تغییر رنگ یک تجربه پویا تر را ایجاد می کند.

اگر سایت شما نیاز به دو تغییر کاملا متفاوت در سفر کاربر داشته باشد، سپس از طرح صفحه تقسیم استفاده کنید. اما از محتوای بیش از حد در بخش های تقسیم استفاده نکنید.

آدرس وب سایت : https://chekhov.withgoogle.com/alive#home

البته این سایت برای کشور ایران تحریم هست و برای دیدن این سایت باید از تکنیک های زد تحریم استفاده کنید.

Timothee Roussilhe

ایده طرح بندی سایت:  Parallax scrolling effect

Time thee Roussilhe وب سایت رزومه طراح Timothee Roussilhe است. این سایت ساده اما خلاق است. او اضافه می کند یک اثر اختلاف منظر برای ارائه یک تجربه چشمگیر است. همانطور که پایین حرکت می کنید، جعبه های در حال حرکت به داخل و خارج وجود دارد. شگفت انگیز این است که چگونه همه جعبه ها مزایای اثر اختلاف منظر را به دست می آورند؛ شما احساس می کنید که در حال تماشای یک فیلم در حال مرور سایت هستید.

اگر میخواهید یک وبسایت را با عوامل سرد طراحی کنید، سپس از اثر اختلاف منظر استفاده کنید. اما به یاد داشته باشید که طرح را ساده نگه دارید و از یک طرح رنگی تمیز استفاده کنید تا از طراحی کثیف جلوگیری شود.

آدرس وب سایت : http://timroussilhe.com

Assemble

ایده طرح بندی سایت: ستون بندی کارت ها (A grid of cards)

Assemble پروژه نمونه کارها فوق العاده با استفاده از کارت در ساختار شبکه ستونی است. کارت ها به شما اجازه می دهند تا یک مقدار سنگین اطلاعات قابل کلیک را به صورت هضم کنید. این کمک می کند تا بازدیدکنندگان محتوای مورد نظر خود را پیدا کنند و به راحتی با کلیک کردن یا ضربه زدن روی کارت، جزئیات دقیق را در اختیار شما قرار می دهند.

این طرح همچنین در طراحی طرح پاسخگو محبوب است. شبکه ستونی کارت ها فوق العاده با عناصر متغیر مانند اندازه، فاصله، تعداد ستون ها و صفحه نمایش کار می کند – با توانایی نمایش بسیاری از اقلام با سلسله مراتب برابر. بنابراین، اگر شما یک سایت محتوا سنگین داشته باشید، یک شبکه ستونی کارت یک انتخاب عالی است.

آدرس وب سایت http://assemble.edge-themes.com/landing

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *